Dámská tanga Concetta

69 Kč 199 Kč

Dámská tanga Carla

69 Kč 199 Kč
Tanga - Velikost - XXL

Dámská a dívčí tanga

Baví vás velký výběr spodního prádla, jen občas nevíte, který střih si pořídit? Je pravda, že každá žena upřednostňuje jiný druh prádla a kalhotek obzvlášť, protože ty se střídají nejčastěji. Maximální pohodlí zajistí kalhotky tanga, která se do módy dostala v sedmdesátých letech minulého století.

Mají sice svůj největší boom za sebou, ale jejich popularita nijak neklesá. Současné ženy se přesto rozdělují na dva tábory – jeden tanga doslova zbožňuje a nedá na ně dopustit a druhý by je na sebe za nic na světě nevzal a dámská tanga se jim zdají střihově přehnaná a nevyhovující. Jestliže patříte do tábora tanga milujících žen, můžete podle libosti vybírat v mnoha barevných variacích a velikostech.

Pohodlné nošení

Kalhotky tanga se velmi snadno oblékají a pohodlně nosí. V oblibě je mají hlavně mladé dívky, kterým nikdy nechybí v šatníku. Dívčí tanga vypadají na štíhlých tělech s pevným zadečkem naprosto dokonale, rády je ale oblékají i boubelky. Tanga se přizpůsobí každé postavě, tak proč by si je nedopřály i plnoštíhlé dívky a ženy? Sexy může vypadat úplně každá, která si z mnoha modelů vybere.

Dámská tanga doplňují elegantní sety spodního prádla a různé kombinace barev jim dávají  ten správný šmrnc. Bavlna, krajka, hedvábí nebo mikrovlákno – to je jenom několik oblíbených materiálů. Pro zvláštní příležitosti využijete erotická a luxusní tanga, která svůdně přiléhají k vašim proporcím. Kvalitní zpracování od evropských a světových výrobců vám zaručuje bezproblémové nošení po dlouhý čas.

Kdy můžete nosit dámská tanga?

Tanga mohou doplnit každý druh oblečení, záleží na vaší potřebě a někdy i odvaze. Dobrý pocit můžete mít díky miniaturním string tangům, které mají jen velmi tenkou šňůrku a nezakrývají takřka nic – což ocení vaši milovaní partneři. I mini kalhotky tanga nezapomínají na ozdobení a dámská tanga tak lemují krajky, doplňují šňůrky, mašličky, pásky a různě hluboká vykrojení. Máte zájem o něco konzervativnějšího než dámská tanga? Zkuste dámské kalhotky.