0 Kč 1 000 Kč

Set spodního prádla Natalia

699 Kč 999 Kč

Set spodního prádla Rosalina

599 Kč 999 Kč

Set spodního prádla Silvia

599 Kč 699 Kč

Set spodního prádla Deanna

399 Kč 799 Kč

Set spodního prádla Rita

549 Kč 689 Kč

Set spodního prádla Rosa

549 Kč 699 Kč

Set spodního prádla Sofia

699 Kč 999 Kč

Set spodního prádla Diana

299 Kč 599 Kč

Set spodního prádla Dominica

399 Kč 499 Kč

Set spodního prádla Giovanna

349 Kč 489 Kč

Set spodního prádla Angela

649 Kč 749 Kč

Dámský košilkový set Fiora

599 Kč 799 Kč
Sety prádla

Sety spodního prádla pro vás

Elegance a sladěnost je hlavním trendem současného spodního prádla. O sety spodního prádla je stále větší zájem a není čemu se divit, vždyť na těle vypadají tak neodolatelně a svůdně. Není na škodu si pořídit hned několik sad podprsenek s kalhotkami a užívat si skvělého pocitu na maximum.

Je samozřejmé, že kalhotky se mění mnohem častěji než podprsenky, sladěnost ale nijak neopomíjejte a přiřazujte k sobě barvy co nejlépe. Například podprsenka s drobnými modrými kvítky dobře padne k modrým kalhotkám. V případě, že dva stejné sety prádla nevlastníte a kalhotky se momentálně suší na šňůře, improvizujte a najděte jiné ve stejném odstínu. Zrovna tak můžete vytvářet další kombinace podle dominující barvy na prádle.

Luxus se u nás snoubí s nízkou cenou

Proč si nedopřát luxus za skvělou cenu? Pokročilá technologie pohodlného dvojitého švu ve spojení s materiály nejvyšších kvalit je dokonalou kombinací pro každou náročnou ženu. Sety prádla mají nápadité barvy sladěné s ozdobnými detaily, kde nechybí síťovitá řasení, šněrování a krajky. Elastická krajka dokonale přilne k tělu a je na vás, zda si vyberete sety prádla obsahující polokrajkové podprsenky s kosticemi, odnímatelnými ramínky, vyztužením, vyjímatelnými vycpávkami a mnoho dalších druhů ve spojení s tangy, kalhotkami klasického střihu, bikinami či boxerkami.  

Set dámského prádla jako dárek

A mimochodem sety spodního prádla jsou vynikajícími dárky pro každou ženu. Určitě se nebude zlobit, když bude dostávat elegantní prádlo častěji a nepohrdne ani stejnými vzory, kdyby se vám skutečně velkou náhodou podařilo strefit do úplně stejného zboží. Konkrétním tipem na dárek jsou například sety spodního prádla tvořené luxusní podprsenkou s ozdobnými detaily a tangy se vzorovanou krajkou na předním díle. Nic nezkazíte koupí klasické bílé nebo černé barvy, ale dopřát si můžete i jemnou růžovou, žhavou červenou, decentní béžovou nebo výraznou směs dvou barev.