Vrácení peněz do 14 dnů bez udání důvoduChceme, aby se Vám naše zboží maximálně líbilo a aby Vám sedělo, takže nabízíme výměnu zboží do 14 dnů od zakoupení zdarma. Zašlete nám zboží zpět s požadavkem na výměnu za jinou velikost či barvu a my Vám zašleme požadované nové zboží zpět na naše náklady! Vrácené zboží musí být samozřejměnepoškozené, neušpiněné a musí být opatřeno původním způsobem upevněnouvisačkou. Proto u každého spodního prádla doporučujeme až do vyzkoušení a ujištění se, že je vše v pořádku visačku ze zboží neoddělávat!

 

Vrácení zboží do 14 dnů

 

Stejně tak můžete v souladu se zákonem zboží do 14 dnů i vrátit bez údání důvodu. Při nákupu na internetu Vám zákon dává tuto možnost z důvodů, že si nemůžete zboží fyzicky vyzkoušet.

 

Výměna zboží do 14 dní zdarma

 

Na výměně zboží nehledejte žádnou složitost. Pokud se Vám nebude líbit barva (což se může stát, protože každý monitor ji zobrazí trochu jinak) nebo Vám nesedne velikost, prostě nám napište a pošlete prádlo zpět. V mailu uveďte, jakou chcete jinou barvu nebo velikost, případně jiné zboží nebo vrátit peníze. Za výměnu si nic neúčujeme, ani poštovné.

Kalhotky si, prosíme, zkoušejte přes jiné spodní prádlo.

 

Výměna zboží zdarma

Výměna nebo vrácení zboží