Pokud váháte, které prádlo vybrat pro určitou příležitost či k jakému oblečení nebo jaké se hodí k Vaší postavě, nechte se inspirovat následujícími několika tipy:

 

Jakou zvolit podprsenku?

 

Push-up podprsenka dobře poslouží ženám a dívkám s menšími prsy. Pokud dobře sedne, tak doslova kouzelně zvětší objem poprsí a dotvarují dekolt. Vyrábějí se i univerzální push-up podprsenky, které zdobí vyjímatelná výplň. Díky tomu můžete i vyrovnat nestejnou velikost prsou. „Push-upka" se ideálně hodí pod tričko s výstřihem. K zafixování poprsí ideálně poslouží sportovní podprsenka. Zde je klíčovým slovem pohodlí. Pruhy látky a případně iramínka jsou širší a celkově se nic nezarývá do kůže nebo žeber. Sportovní podprsenka je navržená tak, aby byla prodyšná a bránila nadměrnému pocení. Podprsenka by měla být zhotovena z kvalitních odolných materiálů jako jebavlna. Hodí se tedy pro jogging, aerobic a další sporty.

Jaké zvolit spodní prádlo 

Zralejší ženy nebo ty, které si oblíbily topíky a tílka bez ramínek, využijí nejlépe vyztuženou podprsenku s kosticí.Vyztužená podprsenka má silnější střed a nižší košíčky. Vhodné i pod tričko s nízkým výstřihem. Pro běžnější nošení je ideální podprsenka taková, která má plný košíček zakrývající větší část prsou. Pohodlí docílíte výběrempodprsenky z vzdušného, příjemného přírodního materiálu. Pro speciální příležitost nebo pod složitější druhy oblečení je už třeba vybírat podprsenku s rozmyslem. Volte krajkovou podprsenku, případně elegantní podprsenku s rafinovanými detaily. Nic nezkazí ani luxusní materiál nebo neobvyklá, ale vkusná barva. Co se týče velikosti poprsí, tak v zásadě k větším prsou potřebujete složitější podprsenku, sešitou z více dílů. Bezešvá podprsenka není pro objemnější vnady vhodná. Pomůže i širší zapínání nebo zapínání vpředu. Máte-li prsa dále od sebe, pak zvolte podprsenku spojenou širším pruhem látky, nikoli tenkou tkaničkou.

 

Jaké zvolit kalhotky?

 

Kalhotek je dnes na výběr požehnaně druhů. Jejich volba není jen otázkou Vaší postavy, ale i osobního vkusu, spíše než vrchního oblečení. Ani to byste ovšem neměla zcela pustit ze zřetele. Klasické kalhotky nechvalně proslulé jako bombarďáky stále velkou parádu nevytvoří, jejich modernější verze je však opět in. V módě jsou nejen rafinované střihy, ale i barevné puntíky, kytičkové a motýkové vzory, maštičky a podobné ozdoby. Čím vyšší kalhotky, tím více zpevňují, pokud však máte štíhlejší postavu, zvolte kalhotky raději nižší. Velice moderní jsou dámské boxerky a to jakelegantní krajkové, tak i pohodlné sportovní. Na mladé dívce jsou sexy a roztomilé boxerky s vtipnými motivy, podobné jako zdobí pánské trenky. Kalhotky s nohavičkou většinou též zpevňují pozadí, avšak doporučujeme je především štíhlým ženám – opticky totiž zvětšují boky. Hezké či veselé boxerky mohou i vykukovat z džínů, opět podle klučičího vzoru.

Jaké zvolit spodní prádlo

Odnikud však naopak nesmí vykukovat tanga, to působí hrozivě. Tanga jsou ideální pod bílé a jiné průsvitné oblečení, pod nímž by jiné kalhotky nemusely působit hezky. Průhledné či poloprůhledné oblečení může být velmi elegantní a působivé, ale je třeba správně zvolit spodní prádlo, jinak je efekt opačný. Pod oblečení se hodí i prádlo tělové barvy. Pro velkou část mužů i žen jsou tanga a strings stále nejvíce sexy kalhotky. Výborně se doplňují i spodvazky.

 

Co takhle body?

 

Kapitolou sama o sobě jsou bodíčka, čili body prádlo a košilky. V posledních měsících, možná letech, se opět rychle vrací do módy. Ideální do ložnice v neposkvrněné bílé nebo vášnivé červené, ale i ven jako topík – pak se vyplatí sáhnout raději po barevné variantě. A neprůsvitné. Body je ideální s džínovými kraťasy do horkých letních dnů třeba na festival nebo na dovolenku u moře.

Jaké zvolit spodní prádlo 

Pár obecných rad

 

Pod bílé oblečení již nemusíte nutně nosit bílé prádlo. Dbejte však na to, že Vaše barevné prádlo bude vidět, čili si dejte extra záležet, ať Vám sedí. Zařezávající se menší spodní prádlo rozhodně dobrý dojem neudělá. Výborným doplňkem především kalhotek ale obecně všeho spodního prádla jsou rozvazovací tkaničky a šňůrky. Muži je prostě milují a vypadají dobře i pokud slouží pouze jako dekorace.

Jaké zvolit spodní prádlo