0 Kč 1 000 Kč

Dámská podprsenka Velia

449 Kč 499 Kč

Dámská podprsenka Teresa

449 Kč 499 Kč

Dámská podprsenka Velia

449 Kč 499 Kč

Dámská podprsenka Carmela

569 Kč 639 Kč

Dámská podprsenka Deanna

225 Kč 449 Kč

Dámská podprsenka Anna Maria

499 Kč 549 Kč

Dámská podprsenka Silvia

499 Kč 549 Kč

Dámská podprsenka Diana

275 Kč 549 Kč
Podprsenky

Podprsenky pro všední i sváteční chvíle 

Je vám známo, že až osmdesát procent žen volí nesprávnou velikost podprsenky? Ano, je pravdou, že některé uskutečňují tento výběr zcela záměrně, ale ostatní úplně nevědomky. Jestliže se právě pouštíte do koupě nové podprsenky, ohlídejte si informace týkající se materiálu, velikosti a tvaru. Možná jste si zvykla na nošení jednoho tvaru, ale prádelník by měl obsahovat více druhů. Vždyť trh nabízí mnoho typů pro různé způsoby použití.

Pro vyšší aktivitu a na sportování byly vyvinuty speciální sportovní podprsenky, které plní roli funkčního prádla. Kvalitní materiály odvádí spolehlivě pot od těla, umožňují volnost pohybu, ale zároveň drží pevný tvar poprsí. Sportovní podprsenky se výborně hodí i k běžnému nošení. Není problém je například v letním období nosit místo krátkého topu. Nejodvážnější mohou podprsenku kombinovat s dámskými tangy.

Jak promění tvar podprsenky vzhled těla?

Tvar podprsenky dokáže značně proměnit celkový vzhled těla. Poloviční košíčky slouží k podepření horní části prsou. Jestliže máte malá prsa, noste bez obav typy bez kostic, které je jenom minimálně nadzvednou. Pod šaty a těsné oblečení oblékejte bezešvé podprsenky a k většímu poprsí vám pomůže podprsenka push up. 

Podprsenka push up je velmi oblíbená, protože dokáže jako zázrakem vytvořit plné poprsí a zvětší ho až o jednu velikost. Dokonale vytvarovaným poprsím nepohrdne žádná žena a není problém si vybrat mezi mnoha druhy různých barevných variant.

Ramínka k podprsenkám

K poprsenkám neodmyslitelně patří i ramínka, která mohou být v klasickém a gelovém  provedení. Dále se setkáte s odnímatelnými, vyměnitelnými, ozdobnými a regulovatelnými druhy. Každá žena si může dopřát podprsenky podle svého gusta, výrobci dodávají na trh mnoho barvených kombinací a vzorů. Mezi naše tipy patří podprsenky s ozdobnými krajkami, výšivkami, elastickými síťkami s vyjímatelnými vycpávkami a zapínáním vzadu nebo vepředu. Chcete si zakoupit celý set spodního prádla? Podívejte se i do sekce dámské kalhotky pro vybrání elegantního kompletu.