0 Kč 1 000 Kč

Dámská košilka Francesca

299 Kč 399 Kč

Dámská košilka Giovanna

259 Kč 369 Kč

Košilkový set Abrienne

459 Kč 575 Kč

Dámská košilka Antonietta

559 Kč 599 Kč

Dámská košilka Carmen

799 Kč 859 Kč

Dámská košilka Dominica

259 Kč 359 Kč

Dámské pyžamo Antonia

599 Kč 799 Kč

Dámský košilkový set Fiora

599 Kč 799 Kč

Dámská košilka Angela

569 Kč 629 Kč
Košilky

Košilky na spaní i svádění

Mezi oblíbeným spodním prádlem nechybí ani různé typy košilek. Využijete je pod šaty, na spaní i jako ochranu těla před zimou v chladnější části roku. Bavlněné a savé materiály umožňují využívat košilky jako tílka nebo topy během letního období. A nemusí vypadat vůbec nepřitažlivě nebo příliš nestoudně. Správný střih z nich udělá žádané prádlo charakteristické kvalitou a maximálním pohodlím při nošení. 

Krajky a satén je standard

Odvážné střihy mají noční košilky z krajky nebo saténu. Satén je na dotek velmi příjemný, dokáže chladit, nemačká se a nemusí se žehlit. Rozkošné krajkové a průhledné noční košilky nenechají vaše drahé polovičky usnout. Krátké délky budou vypadat velmi sexy a vše doladí dobře vybrané barvy – černé, bílé a světle červené až tmavě rudé.

Elegance a luxus není znakem pro prádlo, které si může dovolit jen málo žen. Naopak i luxus je dnes snadno k dostání a nevyjde vás ani na moc peněz. Nadstandardní kvalita se v mnohých obchodech rovná velmi přijatelné ceně. Co můžete očekávat od luxusní košilky? Rafinované střihy, krajkové zdobení, jemný materiál a spoustu barevných variací. Nemusíte se v žádném případě obávat nějakého škrábání od krajky a jiných nepříjemných pocitů, které mohou příliš levné materiály způsobovat. Luxusní košilky vás aspoň na okamžik odloučí od všednosti a přenesou do světa jemnosti, rozjímání, sladkého snění a vášnivých okamžiků. Dámské košilky lze částečně nahradit produkty z kategorie dámské body.

Klidný spánek s košilkami Tiara Galiano

Noční košilky by vás rovněž měly nechat klidně ulehnout a oddávat se nerušenému spánku. Není dobré se probouzet, že tady škrtí ramínko a támhle tlačí ozdoba kytičky na předním díle. Propracované střihy zajistí pocit neodolatelnosti a jemnost a elasticita použité tkaniny by měly mít za cíl vás ukládat do postele s naprostou lehkostí a spokojeností. Je na vás jakou délku okouzlujících střihů vyberete – máte raději kratičké délky, nebo si potrpíte na dlouhé varianty? Někdo nejraději spí v dámském setu spodního prádla.